Jdi na obsah Jdi na menu
 


O POHÁR ROŠÁDY 2011

9. 11. 2011

Kromě turnajů pořádaných v letní sezóně U Abrahámka, jsme se rozhodli obohatit prostějovské šachové dění o jeden podzimní turnaj v rapid šachu. Volba padla v nabitém kalendáři na státní svátek 17.listopadu, který letos připadá na čtvrtek. Má to jedno negativum, a to, že souběžně je v Olomouci 1.turnaj KP mládeže, takže se turnaje nezúčastní ti, kteří pojedou na tento turnaj Grand Prix. Nicméně jde o první ročník, a nechceme kolidovat se zaběhnutými turnaji v Mohelnici nebo jinde.

Turnaj proběhne v hrací místnosti ROŠÁDY v Hanušovické pivnici, ovšem na rozdíl od hospodského turnaje, který se tam rovněž jednou ročně koná, bude nekuřácký. Kouření před provozovnou je povoleno, přinejmenším do zásahu městské policie, popř. hasičů, pro přílišný dým na ulici. Sponzorsky se podílí Oťa Jodl, takže pro každého je v ceně startovného malý nápoj (pivo nebo kofola) a párek v rohlíku. Na každého účastníka se dostane nějaká věcná cena, vítěz navíc obdrží pohár.

Protože místnost není nafukovací, zájemce prosím o přihlášení, mailem, SMS nebo v komentáři k tomuto článku, přihlášené zde budu průběžně aktualizovat.

Srdečně vás tímto jménem našeho klubu zvu.

 

Propozice turnaje: zde

 

Seznam přihlášených:zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kraj

(alda, 13. 11. 2011 18:32)

Gratulace SK i ROSADE k vyhre!!

Přihlášení do turnaje

(Brácha, 11. 11. 2011 6:23)

Zdravím Tome,přihlas mě taky přijedu Aldu prověřit jestli je doopravdy takový slabčák nebo má jen momentální výpadek formy :-)Mám to sice daleko ale takovou příležitost si nenechám ujít a aby se mohl na mě připravit tak mu prozradím můj první tah !!! Tak Aldo dám tě tam h4 abych tě trochu rozhodil(to si na tebe každý nedovolí)Hlavně mě nepiš,že dáš h5 to už zkoušel jeden borec a když na věc přišlo tak se to bál zahrát prý si myslel,že s tím h4 jsem si dělal srandu.Přeji hodně zábavy při domácí přípravě. Brácha

P.S. neztrácej z přípravou moc času šance na to že spolu budem hrát a budu mít bílé je 1:13 :-)

turnajek

(alda, 9. 11. 2011 19:56)

Napis tam Aldy. Juniora i Seniora. Diky.

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 113948
Měsíc: 740
Den: 22