Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prostějovská šachová liga

6. 4. 2011

Včera proběhlo první kolo Prostějovské šachové ligy. Je to pětikolový turnaj v rapid šachu, který bude pokračovat každé další úterý. Podrobnosti najdete v níže uvedených propozicích (odkaz). Na mně je, abych vyzval k co nejhojnější účasti, čím více hráčů se bude účastnit, tím pestřejší turnaje to budou. 

1.kola se zúčastnilo 6 hráčů, hrálo se tedy každý s každý. Partie dopadaly podle předpokladu, vymykal se pouze Karel Virgler, který dokázal porazit Petra Matouška. Naopak pouze remizoval s Bohušem Trimmelem a přišel tak o možnost dělit 1.-3.místo. Nakonec i Laďa Dvořák proto skončil na pomocné hodnocení druhý a nedělil se o prvenství.

Výsledky jsou zde:Prostejovska liga_2011_1.pdf

Propozice Prostějovské ligy jsou zde: Propozice Prostějovské ligy.pdf

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Matoušek, 6. 4. 2011 10:49)

Z pohledu vítěze jsem přál prvenstí spíše Karlovi nebo Laďovi. Já jsem se přišel pouze pobavit:) - po několika kouscích u Abrahámka. Karel nade mnou vyhrál až po remíze s panem Trimmelem a po mé asi nezasloužené výhře nad Laďou. Dá se říct, že jsem chtěl Karla trochu namotivovat, aby Laďu porazil nebo alespoň odremizoval :) Potom by si výhru v turnaji zasloužil, ale dopadlo to samozřejmě podle předpokladů..

Re: :)

(tom, 6. 4. 2011 10:57)

Původně jsem chtěl taky přijít, ale jel jsem na kolo a nestihl se tak rychle vrátit. Takže příště. Jinak si myslím, že tento turnaj je především o pobavení, nakonec jako šachy na naší úrovni vůbec.

Re: Re: :)

(Matoušek, 6. 4. 2011 11:15)

Přesně tak! Bohužel v mé pozici, kdy musím obhajovat své nasazení a nesklízet kritiku z různých stran musí jít zábava někdy trochu stranou :) No co už..
Ale takový Michal Snášel by se tím mohl spíš bavit.. Ale já znám ty stavy; snad ho to brzo přejde.

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 113948
Měsíc: 740
Den: 22