Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo KP

22. 10. 2010


Šachový svaz olomouckého kraje

krajský přebor olomouckého kraje – 2010/2011

 ZPRÁVA Z KOLA Č. 1 – 10. 10. 2010

 

TJ Sokol Skalička   3 – 5   Garde Calcio Olomouc   (Vozák Jaromír)

Tsiligkaridis Kyr.        % : %  Švancara Petr

Štverák Milan H          1 : 0     Fiala Vlastimil

Pospíšil Ludvík            0 : 1     Zapletal Jiří H

Vaculík Petr H             0 : 1     Trávníček Petr

Vykopal Jan H             1 : 0     Gerych Jan

Vozák Jaromír             % : %  Fiala Jiří H

Bednář Martin             0 : 1     Rickardt Roman

 

Vozák Lukáš               0 : 1     Molnár Jiří

 

Tatran Litovel C   3 – 5   LOKO Zábřeh   (odehráno v Zábřehu, Krejčí Jan sr.)

Krejčí Jan sr.               % : %  Opravil Karel

Pavlík Petr                   0 : 1     Urbášek Oleg H

Homola Jan                 0 : 1     Reichl Roman

Haderka Karel             0 : 1     Koryčánek Jaromír

Pytolaj Radek              % : %  Odstrčil Jan H

Knajbl Michael             % : %  Krahula Pavel

Míka Tomáš                 1 : 0     Novák Petr

 

Homola Jiří sr. H         % : %  Matějček Jiří

T.J. Sokol Šumperk B   5 – 3   AŠK DA Olomouc   (Čížek Petr)

Sohr Vladimír V          1 : 0     Přenosil Jiří

Kočí Slavomír             % : %  Houžva Viktor

Čížek Petr                   % : %  Peřina Michal

Pavlů Jiří                     % : %  Kolmaš Oldřich

Bém Josef                  % : %  Ochman Tomáš

Klimeš Jiří                   % : %  Unzeitig Libor

Reichmann Pavel        % : %  Peřina Miroslav

 

Slavík Miroslav            1 : 0     Havlíček Jiří

A64 PřF UP Olomouc   2 – 6   TJ Sokol Přemyslovice   (odehráno v Přemyslovicích, Štaffa Lubomír)

Kolasin Jan                  % : %  Matoušek Petr H

Sochor Stanislav         0 : 1     Popelka Josef

Zedník Josef                % : %  Hájek Zdeněk

Vysloužil Lukáš          1 : 0     Prucek Ladislav

Kotrys Tomáš             0 : 1     Zapletal Jiří

Bareš Jáchym            0 : 1     Trávníček Vladimír

Kamarád František     0 : 1     Štaffa Lubomír

 

Procházka David        0 : 1     Spurný Antonín

 

TJ Sokol Lázně Velké Losiny   3% - 4%   SK ROŠÁDA Prostějov   (Vicenec Roman)

Hastík Svatopluk         0 : 1     Závůrka Roman H

Doležel Jaromír H       % : %  Dvořák Vladimír

Vicenec Roman H       1 : 0     Tichý Miroslav H

Bureš Vladimír            % : %  Vaculka Pavel

Frnka René                  1 : 0     Hradský Aleš H

Dobeš Jaroslav           % : %  Kocmel Rostislav

Marek Petr                    0 : 1     Snášel Michal

 

Klézl František              0 : 1     Gorba Tomáš

Spartak Přerov          5 - 3     ŠK Šternberk   (Filouš Jiří)

Jemelka Jan H             % : %  Dosoudil Miroslav

Klofáč Dimitrij                0 : K    Zapletal Milan

Pospíšil Ignác H            1 : 0     Skácel Ondřej

Vlatten Andre C            % : %  Šuba Miroslav

Štec František              % : %  Fišer Miloš

Petr Jiří                           1 : 0     Opletal Josef

Nečesaný Zdeněk          1 : 0     Procházka Stanislav

 

Filouš Jiří                       % : %  Maďar Vladimír


 

 

1. TJ Sokol Přemyslovice        1   0   0     3     6

2. T.J. Sokol Šumperk B         1   0   0     3     5

    Spartak Přerov                    1   0   0     3     5

    LOKO Zábřeh                     1   0   0     3     5

    Garde Calcio Olomouc       1   0   0     3     5

6. SK ROŠÁDA Prostějov       1   0   0     3     4%

7. Lázně Velké Losiny            0   0   1     0     3%

8. TJ Sokol Skalička               0   0   1     0     3

    Tatran Litovel C                  0   0   1     0     3

    ŠK Šternberk                       0   0   1     0     3

    AŠK DA Olomouc              0   0   1     0     3

 

12. A64 PřF UP Olomouc       0   0   1     0     2


 

·           Smutná zpráva od družstva Spartak Přerov, zemřel hráč Dimitrij Klofáč, čest jeho památce.

·           Mobil na Karla Haderku 736 782 009.

 

                                     Tomáš Přikryl

                                    vedoucí soutěže