Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo KP

24. 10. 2010

ROŠÁDA – Přerov 3,5:4,5 - podle přímých účastníků to v jednu chvíli vypadalo 1:7, nakonec je škoda, že v několika partiích ta půlka navíc mohla přijít. Ani za těsnou prohru se však nemusíme stydět.

 

krajský přebor olomouckého kraje – 2010/2011

 

ZPRÁVA Z KOLA Č. 2 – 24. 10. 2010

Garde Calcio Olomouc   4 – 4   ŠK Šternberk   (Roháč Miloslav)

Švancara Petr                 1 : 0     Zapletal Milan

Fiala Vlastimil                  0 : 1     Hejnar Petr H

Zapletal Jiří H                   % : %  Skácel Ondřej

Trávníček Petr                 % : %  Šuba Miroslav

Fiala Jiří H                         1 : 0     Fišer Miloš

Rickardt Roman               1 : 0     Opletal Josef

Molnár Jiří                         0 : 1     Procházka Stanislav

Roháč Miloslav                 0 : 1     Brückner Michal

SK ROŠÁDA Prostějov   3% - 4%   Spartak Přerov   (Kocmel Rostislav)

Závůrka Roman H            % : %  Cagašík Tomáš

Dvořák Vladimír                % : %  Jemelka Jan H

Tichý Miroslav H                 1 : 0     Pospíšil Ignác H

Pavel Richard                    % : %  Vlatten Andre C

Vaculka Pavel                    % : %  Štec František

Hradský Aleš H                  % : %  Petr Jiří

Kocmel Rostislav                0 : 1     Nečesaný Zdeněk

Snášel Michal                      0 : 1     Filouš Jiří

TJ Sokol Přemyslovice   5% - 2%   TJ Sokol Lázně Velké Losiny   (Štaffa Lubomír)

Matoušek Petr H                  1 : 0     Hastík Svatopluk

Popelka Josef                     % : %  Doležel Jaromír H

Hájek Zdeněk                       0 : 1     Gnida Patrik H

Prucek Ladislav                  % : %  Vicenec Roman H

Zapletal Jiří                            1 : 0     Bureš Vladimír

Štaffa Lubomír                       1 : 0     Frnka René

Spurný Antonín                      1 : 0     Dobeš Jaroslav

Ošťádal Josef                      % : %  Klézl František

AŠK DA Olomouc   4% - 3%   A64 PřF UP Olomouc   (Peřina Michal)

Přenosil Jiří                             0 : 1     Sochor Stanislav

Houžva Viktor                        % : %  Novosák Jiří

Peřina Michal                          1 : 0     Zedník Josef

Kolmaš Oldřich                       0 : 1     Sněhota Martin

Ochman Tomáš                      1 : 0     Vysloužil Lukáš

Zdražil Jan                                1 : 0     Botur Michal

Kočí Josef                                 1 : 0     Kotrys Tomáš

Horváth Filip                              0 : 1     Bareš Jáchym

LOKO Zábřeh   4% - 3%   T.J. Sokol Šumperk B   (Opravil Karel)

Růžička Milan H                      % : %  Sohr Vladimír V

Opravil Karel                           % : %  Kočí Slavomír

Urbášek Oleg H                       % : %  Pavlů Jiří

Reichl Roman                          % : %  Bém Josef

Koryčánek Jaromír                    0 : 1     Klimeš Jiří

Odstrčil Jan H                           1 : 0     Reichmann Pavel

Krahula Pavel                            1 : 0     Slavík Miroslav

Novák Petr                                 % : %  Vaculík Jakub

TJ Sokol Skalička   3 – 5   Tatran Litovel C   (odehráno dne 23. 10. 2010, Vozák Jaromír)

Tsiligkaridis Kyr.                         0 : 1     Krejčí Jan sr.

Štverák Milan H                          % : %  Pavlík Petr

Musil Vítězslav                            % : %  Malý Marek H

Pospíšil Ludvík                             0 : 1     Lužíková Nicola H

Orava Milan                                  1 : 0     Haderka Karel

Vozák Jaromír                              0 : 1     Pytolaj Radek

Bednář Martin                               1 : 0     Knajbl Michael

Vinklárek Antonín                          0 : 1     Lužík Libor H


 

1. TJ Sokol Přemyslovice        2   0   0     6     11%

2. Spartak Přerov                    2   0   0     6     9%

    LOKO Zábřeh                     2   0   0     6     9%

4. Garde Calcio Olomouc       1   1   0     4     9

5. T.J. Sokol Šumperk B         1   0   1     3     8%

6. Tatran Litovel C                  1   0   1     3     8

7. SK ROŠÁDA Prostějov       1   0   1     3     8

8. AŠK DA Olomouc              1   0   1     3     7%

9. ŠK Šternberk                       0   1   1     1     7

10. TJ Sokol Skalička             0   0   2     0     6

11. Lázně Velké Losiny          0   0   2     0     6

12. A64 PřF UP Olomouc       0   0   2     0     5%