Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kolo Oblastního přeboru


Šachový svaz olomouckého kraje

oblastní přebor jih olomouckého kraje – 2010/2011

 

ZPRÁVA Z KOLA Č. 1 – 17. 10. 2010

 

1.1       SK ROŠÁDA Prostějov               6 - 2            TJ Sokol Konice   

1          Snášel Michal             1705                1/2      Kučera Bohuslav        1752

2          Kocmel Rostislav       1739                1 : 0     Pinkava Jaroslav       1795

3          Gorba Tomáš             1697                1 : 0     Zatloukal Miroslav      1715

4          Šindelář Pavel            1622                0 : 1     Král Jan                      1689

5          Jodl Daniel                  1812                1 : 0     Fréhar Jan                  1584

6          Vičarová Veronika      1609                 1 : 0     Nedomanský Leo       1499

7          Bureš Michael            1553                1 : 0     Eyer Jan                     1000

8          Gorba Matěj               1480                1/2      Hájek Tomáš              1000

 

1.2     Sigmia Olomouc A                   6 - 2            SIgmia Olomouc B         

1          Fiala Vlastimil             2089                1 : 0     Mikulík Josef              1924

2          Lenobel René             1903                1 : 0     Oral Josef                   1935

3          Růžička Marek           1848                1/2      Dosoudil Bedřich        1849

4          Ondruch Jiří                1826                1 : 0     Mikulka Jan                1840

5          Ševčík Miroslav          1783                1/2      Svoboda Otakar         1737

6          Smékal Zdeněk          1902                1 : 0     Malinovský Leo          1719

7          Kopčil Ondřej              1693                1 : 0     Vašek Rostislav         1679

8          Minařík Lubomír         1686                 0 : 1     Hrabal Jiří                   1684

 

 

1.3     TJ Sokol Tovačov                1,5 6,5                  SK Prostějov B    

1          Čala Jiří                       1000                1/2      Fiala Jiří                      1937

2          Šneidr Michal              1250                0 : 1     Dvořák Vladimír         2005

3          Najmon Miloš             1000                0 : 1     Matoušek Petr            2113

4          Vaculík Cyril               1000                0 : 1     Hradský Aleš              1795

5          Lavrinčík Petr             1000                0 : 1     Král Vojtěch                1842

6          Řihošek Vladimír        1000                1 : 0     Vejmola Adam           1576

7          Mojžíš  Jaroslav         1000                0 : 1     Trimmel Bohuslav      1771

8          Slavík Jan                   1000                0 : 1     Blumenstein Rudolf    1684

 

 

1.4     TJ Sokol Přemyslovice            5 - 3            TJ Sokol Skalička

1          Zapletal Jiří                 1934                0 : 1     Musil Vítězslav           1979

2          Hájek Zdeněk             1746                1/2      Vozák Jaromír           1920

3          Spurný Antonín           1933                1 : 0     Kincl Dobromil            1794

4          Šubert Josef               1768                1 : 0     Vozák Lukáš              1620

5          Ošťádal Josef             1839                1 : 0     Vinklárek Antonín       1699

6          Brablec Leoš              1760                1/2      Bednář Václav            1748

7          Böhm Vilém                1746                0 : 1     Vozák Luboš              1658

8          Ošťádal Josef             1507                1 : 0     Vozák Tomáš             1559

 

 

1.5     SK Přerov                             4,5 3,5        GARDE Calcio Olomouc B      

1          Čechál Martin             2008                1/2      Trávníček Petr            2081

2          Štec František           1935                1/2      Molnár Jiří                   1870

3          Jemelka Jan               2011                1 : 0     Rickardt Roman         1901

4          Pospíšil Ignác             1955                1/2      Hejnar Petr                 1841

5          Přikryl Tomáš             1965                1 : 0     Roháč Miloslav          1805

6          Lukša Zdeněk             1942                0 : 1     Goroš Jan                   1787

7          Štěpán Petr                 1766                0 : 1     Jahn František           1727

8          Líbal Lubomír              1901                1 : 0     Pavlík Viktor               1599

 

 

 

Pořadí po kole 1

 

Poř.        Družstvo                                              +             =             -              MP3       Body

1             SK Prostějov B                                     1          1          0          0          3          6,5

2          SK ROŠÁDA Prostějov                           1          1          0          0          3          6

            Sigmia Olomouc A                                  1          1          0          0          3          6

4          TJ Sokol Přemyslovice                           1          1          0          0          3          5

5          SK Přerov                                                1          1          0          0          3          4,5

6          GARDE Calcio Olomouc B                     1          0          0          1          0          3,5

7          TJ Sokol Skalička                                    1          0          0          1          0          3

8          SIgmia Olomouc B                                 1          0          0          1          0          2

            TJ Sokol Konice                                     1          0          0          1          0          2

10        TJ Sokol Tovačov                                  1          0          0          1          0          1,5

11        TJ Sokol Hranice                                    0          0          0          0          0          0

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář